MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V
MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V
Sleva 29%
MAKITA UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 1x2,0Ah/12V MAKITA UC100DWA01 je lehká aku prořezávací pila s lištou 100 mm , která je ideální pro přesné a pohodlné prořezávání v... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: MAKITA
Záruka: 3 roky
Kód / Model: UC100DWA01
Váha: 1,50 kg
MAKITA - 3 roky záruky Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky.
Pro získání záruky je nutné produkt zaregistrovat
Popis
MAKITA UC100DWA01 je lehká aku prořezávací pila s lištou 100 mm, která je ideální pro přesné a pohodlné prořezávání větví, údržbu zahradních dřevin i ovocných stromů. Díky napájení pomocí Li-ion akumulátoru 12 V CXT nabízí výbornou mobilitu, snadné ovládání a rychlou připravenost k práci bez omezení přívodním kabelem. Kompaktní konstrukce, nízká hmotnost a optimální vyvážení z ní dělají skvělého pomocníka pro domácí i náročnější zahradní použití.
Hlavní výhody
  • Lehká a kompaktní aku prořezávací pila pro přesné řezání větví a údržbu stromů
  • Lišta 100 mm ideální pro prořezávání zahradních a ovocných stromů
  • Bezuhlíkový BL motor pro vyšší účinnost a delší životnost
  • Nízká hmotnost a optimální vyvážení pro pohodlnou práci
  • Automatické mazání řetězu olejem pro plynulý chod
  • Beznástrojová výměna a napínání řetězu pro rychlou údržbu
  • Motorová brzda pro vyšší bezpečnost a produktivitu práce
  • Posuvný kryt lišty pro bezpečnější vedení řezu
  • XPT technologie pro použití v prašném nebo vlhkém prostředí
  • Oboustranná aretace vypínače vhodná pro praváky i leváky
  • Měkká ergonomická rukojeť s protiskluzovým efektem pro jistý úchop
  • Součástí dodávky je akumulátor 2,0 Ah a nabíječka
Technické parametry
Akumulátor Li-ion 12 V / 2,0 Ah
Maximální výstupní výkon 210 W
Rychlost řetězu 8 m/s
Délka řezu 10 cm
Délka vodicí lišty 10 cm
Rozteč řetězu 0,325"
Šířka drážky 1,1 mm
Nádržka na řetězový olej 55 ml
Třída krytí WetGuard / IPX4
Hmotnost 1,5 - 1,6 kg
Rozměry (D x Š x V) 350 x 90 x 215 mm