MAKITA UN460WDZ Aku plotostřih (délka 1889 - 2511 mm) CXT 12V, bez aku
MAKITA UN460WDZ Aku plotostřih (délka 1889 - 2511 mm) CXT 12V, bez aku MAKITA UN460WDZ Aku plotostřih (délka 1889 - 2511 mm) CXT 12V, bez aku MAKITA UN460WDZ Aku plotostřih (délka 1889 - 2511 mm) CXT 12V, bez aku MAKITA UN460WDZ Aku plotostřih (délka 1889 - 2511 mm) CXT 12V, bez aku MAKITA UN460WDZ Aku plotostřih (délka 1889 - 2511 mm) CXT 12V, bez aku
Sleva 30%
Aku polotostřih s akumulátorem Li-ion 12V a možností nastavení sklonu lišty • Teleskopická hřídel umožňuje beznástrojovou změnu délky 1885 - 2511 mm • Technologie XPT umožňující použití stroj... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: MAKITA
Záruka: 3 roky
Kód / Model: UN460WDZ
Váha: 3,00 kg
MAKITA - 3 roky záruky Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky.
Pro získání záruky je nutné produkt zaregistrovat
Popis
Aku polotostřih s akumulátorem Li-ion 12V a možností nastavení sklonu lišty
• Teleskopická hřídel umožňuje beznástrojovou změnu délky 1885 - 2511 mm
• Technologie XPT umožňující použití stroje v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
• Nízká hmotnost, kompaktní tvar
• Vysoký výkon s nízkým hlukem a vibracemi
• Maximální průměr větve 18mm
• Možnost nastvení polohy rukojeti pro pohodlnou práci
• Oboustranně broušené nože pro spolehlivý a rychlý řez
• Možnost nastavení úhlu lišty do 10 různých poloh po 15°
• Elektronický vypínač s možností aretace na stálý chod
• Možnost uchycení lapače odřezků
• Dodávka bez akumulátorů a nabíječky.
Příslušenství:
• Lišta (191P00-8)
• Kryt lišty (413720-1)
Technické parametry:
• Akumulátor: Li-ion 12V
• Otáčky naprázdno: 3600 min-1
• Max. tloušťka větve: 18 mm
• Hmotnost: 2,6 / 3 kg
• Rozměry (DxŠxV): 1 889-2 511 x 87 x 134 mm
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Aku Bez Aku
Napětí akumulátoru 12 V
Délka čepele 460 mm