Milwaukee M18 BOS125-502B Aku excentrická bruska (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229
Milwaukee M18 BOS125-502B Aku excentrická bruska (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Aku excentrická bruska (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Aku excentrická bruska (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Aku excentrická bruska (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229
Sleva 31%
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933464229
Váha: 4,30 kg
Počet akumulátorů
Popis
• Nádobka na prach s vnitřním filtrem zaručuje lepší zachycení prachu
• Univerzální uchycení pomocí suchého zipu umožňuje snadnou výměnu kotoučů
• Nízká hmotnost – 1,6 kg
• Odsávací adaptér je vhodný přímo na všechny odsávací systémy MILWAUKEE®
• Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Dodává se:
• 2 x M18 B5 Sady akumulátorů
• M12-18 C Nabíječka
• Taška
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Napájení Akumulátor
Počet akumulátorů 2
Rozměr brusné plochy O 125 mm
Otáčky 1. chod (ot/min) 1200
Počet kmitů 14.000 - 24.000 min-1
Průměr kmitání 2,4 mm