Milwaukee M18 FBTS75-552X Aku pásová bruska 2x5.5 Ah, HD Box 4933479615
Sleva 5%
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933479615
Popis
• Kompaktní design s plochou přední a boční hranou umožňuje broušení v rovině
• Variabilní rychlost pásu nastavitelná v rozsahu od 230 do 410 m/s
• Standardní velikost pásu 75 x 457 mm
• Výměna pásu bez použití nářadí se snadným nastavením kladky pro přesné vyrovnání pásu
• LED svítilny jsou umístěny na přední a boční straně a poskytují osvětlení na 180°
• Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Dodává se:
• 2 x M18 HB5.5 sady akumulátorů
• M12-18 FC nabíječka
• HD box
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 5 Ah
Počet akumulátorů 2
Rychlost pásu 230 - 410 m/min
Šířka brusného pásu 75 mm
Délka brusného pásu 457 mm
Rozměr brusné plochy 90x135 mm