Riwall PRO REPW 195i SET El. indukční tlaková myčka 195 bar s příslušenstvím EP25A2401069B
Sleva 12%
REPW 195i SET - elektrická indukční tlaková myčka 195 bar s příslušenstvím výkonná myčka s bezúdržbovým indukčním motorem a kovovými nástavci trysek je ideálním řešením pro jakékoliv znečištěn... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 4  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: RIWALL
Záruka: 2 roky
Kód / Model: EP25A2401069B
Popis
REPW 195i SET - elektrická indukční tlaková myčka 195 bar s příslušenstvím
  • Total stop systém při uvolnění spínače ihned vypíná motor – méně hlučnosti a úspora energie
  • univerzální kartáč na mytí nábytku, aut apod. Čistič ploch pro mytí teras, dlažby, zídek.
  • přídavná prodlužovací hadice 8 m umožní velký dosah bez nutnosti stálého přenášení myčky
  • moderní design a konstrukce splňující všechny požadavky na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu
  • nízká hmotnost, pojezdová kola a vysoké hliníkové teleskopické madlo pro snadnou manipulaci
  • možnost připojení bohatého příslušenství
Technické parametry
Příkon (W)2500
Typ motoru230 V, 50 Hz, indukční
Max. tlak (bar)195
Průtok (l/hod)468
Max. teplota na vstupu (°C)40
Typ čerpadlakovové
Total stop systemAno
Možnost připojení na tlakovou voduAno
Možnost čerpat vodu z nádržeAno
Tepelná ochranaAno
Hmotnost (Kg):22.50
Rozměry (cm):35 x 26 x 93
Rozměry balení (cm):39.5 x 37 x 75.5
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. provozní tlak 195 bar
Max. průtok 468 l/hod
Příkon 2,5 kW
Max. teplota 40 °C