Riwall PRO RMR 61 CRD - travní rider 61 cm 3v1 a auto. převodovkou TK13K2601001B
Sleva 5%
včetně DPH
Skladem v externím skladěDostupnost: 5 pracovních dní
Množství:   Porovnat
Výrobce: RIWALL
Záruka: 4 roky
Kód / Model: TK13K2601001B
Popis
Riwall PRO RMR 61 CRD
Travní rider 61 cm 3 v 1 a automatickou převodovkou
Výkon a pohon
Žací systém a funkce 3v1
  • sbírat do objemného 150 litrového koše,
  • vyhazovat bočním výhozem,
  • nebo využít mulčovací záslepku.
Konstrukce a odolnost
Dostatečně velká kola (10" x 4.0 x 4 vpředu, 13" x 5.0 x 6 vzadu) zvyšují komfort jízdy, zlepšují překonávání nerovností a zároveň šetří trávník.
Komfort, ergonomie a ovládání
Kompaktní rozměry a praktičnost
PARAMETRY
Záběr (cm) 61
Typ motoru RATO, 4-takt, OHV
Objem motoru (cm3) 224
Počet válců 1
Výkon motoru – maximální (kW/HP) 4,5 / 6,1 (při 3 600 ot./min)
Objem olejové náplně (l) 0,6
Objem palivové nádrže (l) 4
Typ převodovky CVT, automatická
Počet rychlostí vpřed / vzad / neutrál
Objem koše (l) 150
Počet nožů 1
Poloměr otáčení (cm) 41
Výška sečení (mm) 30–75, 8 poloh
Kola/vzorek 10" x 4.0 x 4 / 13" x 5.0 x 6
Hmotnost (kg) 127
Rozměry (cm) 185 x 69,4 x 100
Rozměry balení (cm) 130 x 77 x 64
Obj. č. TK13K2601001B
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Motor 4-taktní
Výkon 4,5 kW