Riwall PRO RMR 61 CRD - travní rider 61 cm 3v1 a auto. převodovkou TK13K2601001B
Popis
Riwall PRO RMR 61 CRD
Travní rider 61 cm 3 v 1 a automatickou převodovkou
Výkon a pohon
Srdcem stroje je spolehlivý čtyřtaktní motor RATO o objemu 224 cm3 s maximálním výkonem 4,5 kW / 6,1 HP při 3 600 ot./min. Motor se vyznačuje moderní konstrukcí, nízkou spotřebou paliva a dlouhou životností. Praktický je duální systém startování – standardní elektrostart doplňuje možnost nouzového startu pomocí startovací šňůry.
Žací systém a funkce 3v1
sbírat do objemného 150 litrového koše,
vyhazovat bočním výhozem,
nebo využít mulčovací záslepku.
Propracovaný systém proudění vzduchu zajišťuje vynikající sběrací schopnosti, a objem koše je více než třikrát větší než u běžných sekaček, což výrazně zkracuje dobu práce. Výška sečení je centrálně nastavitelná v 8 polohách v rozsahu 30–75 mm. Nechybí ani možnost sečení při couvání. Plovoucí žací ústrojí kopíruje nerovnosti terénu a chrání trávník před poškozením.
Konstrukce a odolnost
Dostatečně velká kola (10" x 4.0 x 4 vpředu, 13" x 5.0 x 6 vzadu) zvyšují komfort jízdy, zlepšují překonávání nerovností a zároveň šetří trávník.
Komfort, ergonomie a ovládání
Kompaktní rozměry a praktičnost
PARAMETRY
| Záběr (cm) | 61 |
| Typ motoru | RATO, 4-takt, OHV |
| Objem motoru (cm3) | 224 |
| Počet válců | 1 |
| Výkon motoru – maximální (kW/HP) | 4,5 / 6,1 (při 3 600 ot./min) |
| Objem olejové náplně (l) | 0,6 |
| Objem palivové nádrže (l) | 4 |
| Typ převodovky | CVT, automatická |
| Počet rychlostí | vpřed / vzad / neutrál |
| Objem koše (l) | 150 |
| Počet nožů | 1 |
| Poloměr otáčení (cm) | 41 |
| Výška sečení (mm) | 30–75, 8 poloh |
| Kola/vzorek | 10" x 4.0 x 4 / 13" x 5.0 x 6 |
| Hmotnost (kg) | 127 |
| Rozměry (cm) | 185 x 69,4 x 100 |
| Rozměry balení (cm) | 130 x 77 x 64 |
| Obj. č. | TK13K2601001B |
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
| Motor | 4-taktní |
| Výkon | 4,5 kW |