Riwall REBV 3200 E Vysavač/Foukač s elektrickým motorem 3200 W EB42A2001060B
Sleva 13%
• extra silný 3 200 W motor • 2 funkce - foukání a vysávání do sběrného vaku • snadná manipulace díky nízké hmotnosti • výkonné mulčování pro zmenšení objemu hmoty ve sběrném vaku - lopatky z ... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: RIWALL
Záruka: 4 roky
Kód / Model: EB42A2001060B
Váha: 4,20 kg
Varianta
  • 1
Popis
• extra silný 3 200 W motor
• 2 funkce - foukání a vysávání do sběrného vaku
• snadná manipulace díky nízké hmotnosti
• snadné přepnutí mezi funkcemi foukání a vysávání pouhým otočením spínače
• nástavec s kolečky pro snadnou obsluhu bez námahy
• objemný vak s velkým otvorem pro snadné vyprazdňování odpadu
• popruh na rameno
• výsuvný úchyt kabelu zamezující jeho poškození
Technické parametry:
• Typ motoru: 230 V, 50 Hz
• Výkon: 3200 W
• Rychlost proudění vzduchu: 270 km/h
• Sací výkon: 13200 l/min
• Objem vaku: 45 l
• Drtící poměr: 12:1
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Typ pohonu Elektrické
Příkon 3200 W