RONAL PFSAL Salsa doplňková boční stěna 100cm, barva*/čiré sklo PFSAL1000SF07
RONAL PFSAL Salsa doplňková boční stěna 100cm, barva*/čiré sklo PFSAL1000SF07 Doplňková boční stěna Technické parametry: Šířka B: 1000 mm Výška: 2000 mm Barvy profilů a pantů: sanitární... Zobrazit celý popis »
Je nám líto, produkt není dostupný.Vyberte si alternativu
Kód / Model: PFSAL1000SF07
Podobné produkty
Popis
Doplňková boční stěna
Technické parametry:
Šířka B: 1000 mm
Výška: 2000 mm
Barvy profilů a pantů: sanitární barva dle výběru (viz obr.)*
Barva skla: čiré
Vlastnosti:
- 6 mm bezpečnostní sklo
- 1 varianta skla: čiré 07
- antiplaková úprava Aquaperle
- standardní výška 2000 mm
- šířka 900 - 1000 mm
- zástěny jsou symetrické a lze je namontovat vpravo i vlevo
- splňuje normu na sprchové zástěny EN 14428:2008+A1
- výběr barvy profilů a pantů : matný elox 01, bílá 04, aluchrom 50, sanitární barvy SF*
*Bílá, Manhattan, Šedá matná, Pergamon, Natura, Béžová bahama, včetně BLACK-line.
DESIGN:
- kompaktní vyrovnávací profil pro snadnou montáž
- designové madlo u SA3
- různé varianty napojení stabilizačních vzpěr
- vpředu umístěná stabilizační vzpěra u SA3
Vyrovnávací profil:
- umožňuje 20 mm přestavitelnost pevných stěn