Grundfos SEG 40.09.2.50B ponorné kalové čerpadlo 96075897
Sleva 37%
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 96075897
Váha: 39,90 kg
Dopravní výška
Popis
Použití
  • Tlakové čerpání splaškových a odpadních vod z toalet
  • Přečerpávání kalových a viskózních kapalin
  • Instalace v čerpacích jímkách a kanalizačních systémech
  • Aplikace s požadavkem na malé průměry výtlačného potrubí
Výhody
  • Integrovaný mělnicí systém pro bezpečné drcení pevných nečistot
  • Hladký vnitřní povrch snižující riziko zanášení
  • Robustní litinová konstrukce pro dlouhou životnost
  • Korozivzdorná spona spoje motor–čerpadlo pro snadnou údržbu
  • Spolehlivé mechanické ucpávky SIC/SIC a LIPSEAL
  • Schválení dle směrnice ATEX (VTT)
Technické parametry
• Typ čerpadlaPonorné kalové s mělnicím systémem
• Jmenovitý výkon (P2)0,9 kW
• Příkon (P1)1,3 kW
• Napětí3 × 400–415 V
• Frekvence50 Hz
• Jmenovitý proud3 A
• Jmenovité otáčky2860 ot/min
• Maximální průtokový tlak6 bar
• KrytíIP68
• Třída izolaceF
• Maximální instalační hloubka10 m
• Rozsah teploty kapaliny0 až 40 °C
Materiály
• Těleso čerpadlaLitina EN-GJL-200
• Oběžné koloLitina EN-GJL-200
• Primární ucpávkaSIC / SIC
• Sekundární ucpávkaLIPSEAL
Instalace a připojení
• Výtlačné hrdloDN 40
• Připojení potrubíDN 40 / 50
• Jmenovitý tlakPN 10
• Standardní přírubaDIN
• Automatická spojka96076063
Elektrické údaje
• Typ spínáníPřímé spínání (DOL)
• Max. počet startů za hodinu30
• Délka kabelu10 m
• Typ kabeluLYNIFLEX
• Typ kabelové koncovkyNO PLUG
Rozsah dodávky
  • Ponorné kalové čerpadlo Grundfos SEG 40.09.2.50B
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. hloubka ponoru 10 m
Plovák Bez plováku
Přípojka výtlaku DN 40
Síťová přípojka 1~230 V, 50 Hz
Délka kabelu 10 m
Dopravní výška 14,4 m
Max. průtok 16 m3/h
Příkon 1300 W