GÜDE GHS 1000/10 TE-A Štípač dřeva 2059
Sleva 31%
Štípačka dřeva GHS 1000/10TE-A byla vyvinut podle nejnovějších standardů kvality a bezpečnosti. Štípačka je ideální pro štípání polen po metru. Výkonný elektromotor o výkonu 3,7 kW, vysoce účinn... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: GÜDE
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 2059
Popis
Štípačka dřeva GHS 1000/10TE-A byla vyvinut podle nejnovějších standardů kvality a bezpečnosti. Štípačka je ideální pro štípání polen po metru. Výkonný elektromotor o výkonu 3,7 kW, vysoce účinné hydraulické čerpadlo a přesně odstupňovaný regulační ventil, které umožňují obsluze volit mezi 2 úrovněmi rychlosti posuvu. Hydraulicky-mechanický zvedák kmenů snadno podává i těžká polena na místo a zajišťuje pohodlné a příjemné štípání bez bolesti zád. Nosné rameno zajišťuje bezpečné postavení dřeva během procesu zvedání. Pomocí zařízení pro upevnění štípacího materiálu lze štípací materiál upevnit před procesem štípání, aniž by bylo nutné jej pevně držet. Dlouhý štípací nůž se skládá z částečně kalené speciální oceli pro trvale dlouhou životnost. Automatický reset štípacího klínu s integrovaným bezpečnostním vypnutím nabízí optimální ochranu a zajišťuje efektivní a neunavující štípání. Dvouruční bezpečnostní ovládání, vypínač a oboustranný držák štípacího materiálu jsou další opatření pro bezpečnou a efektivní práci.
• Štípačka dřeva podle nejnovějších norem kvality a bezpečnosti
• Dvouruční bezpečnostní ovládání
• Štípací nože ze speciální oceli s dlouhou životností
• držák štípaného materiálu na obou stranách
• Vysoce účinné hydraulické čerpadlo
• výkonný elektromotor
• Kombinace spínač-zástrčka s fázovým měničem
• hydraulicko-mechanický zvedák kmenů
• Upevňovací zařízení štípacího zařízení
• dva stupně rychlosti štípání
• Výložník pro bezpečné postavení
• Automatický reset štípacího klínu s bezpečnostním vypnutím
• Zásuvná přepravní oj s kolečkem
Technické specifikace:
• Síťové napětí: 400 V
• Frekvence: 50Hz
• Provozní režim: S6 40 %
• Třída ochrany: F
• Stupeň krytí (IP): IP54
• Výkon motoru (P1): 3,7 kW
• Otáčky motoru: 1420 ot./min
• Množství hydraulického oleje: 8,0 l
• Hydraulický tlak: 230 bar
• Základová deska ŠxH: 415 x 515 mm
• Typ hydraulického oleje: HLP 46
• Zdvih válce: 960 mm
• Maximální štípací tlak: 10 t
• Délka polena: max. 1000 mm
• Maximální délka polena (bez klínu): 1000 mm
• Počet rychlostí vpřed: 2
• Rychlost vpřed: 0,18 rychle / 0,037 pomalu m/s
• Rychlost návratu: 0,047 m/s
• max. O polena: 400 mm
• Hladina hluku LWA: 97 dB
• Tříbodový závěs: ne
• Délka: 1 370 mm
• Šířka: 1 100 mm
• Výška: 2 500 mm
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. štípací tlak 10 t
Max. délka polen 1000 mm
Zdroj napájení 400 V
Výkon 3,7 kW
Průměr 400 mm