GÜDE GHS 1000/14 TE-A Štípač dřeva 02061
Sleva 28%
Štípačka GHS 1000/14TE-A byla vyvinut podle nejnovějších standardů kvality a bezpečnosti. Štípačka je ideální pro štípání polen po metru. Výkonný elektromotor o výkonu 4,3 kW, vysoce účinné hydr... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Skladem v externím skladěDostupnost: do týdne
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 2061
Popis
Štípačka GHS 1000/14TE-A byla vyvinut podle nejnovějších standardů kvality a bezpečnosti. Štípačka je ideální pro štípání polen po metru. Výkonný elektromotor o výkonu 4,3 kW, vysoce účinné hydraulické čerpadlo a přesně odstupňovaný regulační ventil, které umožňují obsluze volit mezi 2 úrovněmi rychlosti posuvu. Hydraulicky-mechanický zvedák kmenů snadno podává i těžká polena na místo a zajišťuje pohodlné a příjemné štípání bez bolesti zád. Nosné rameno zajišťuje bezpečné postavení během procesu zvedání. Pomocí zařízení pro upevnění štípacího materiálu lze štípací materiál upevnit před procesem štípání, aniž by bylo nutné jej pevně držet. Dlouhý štípací nůž se skládá z částečně kalené speciální oceli pro trvale dlouhou životnost. Automatický reset štípacího klínu s integrovaným bezpečnostním vypnutím nabízí optimální ochranu a zajišťuje efektivní a neunavující štípání. Dvouruční bezpečnostní ovládání, vypínač a oboustranný držák štípacího materiálu jsou další opatření pro bezpečnou a efektivní práci. A konečně, tříbodový závěs a transportní oj umožňují snadnou přepravu a manévrování.
• Štípačka dřeva podle nejnovějších norem kvality a bezpečnosti
• Hydraulicko-mechanický zvedák kmenů
• Výložník pro bezpečné postavení
• Upevňovací zařízení štípacího zařízení
• Štípací nože ze speciální oceli s dlouhou životností
• výkonný elektromotor
• Kombinace spínač-zástrčka s fázovým měničem
• Vysoce účinné hydraulické čerpadlo
• Dvouruční bezpečnostní ovládání
• držák štípaného materiálu na obou stranách
• Automatický reset štípacího klínu s bezpečnostním vypnutím
• dva stupně rychlosti
• Zásuvná přepravní oj s kolečkem
Technické specifikace:
• Síťové napětí: 400 V
• Frekvence: 50Hz
• Provozní režim: S6 40 %
• Třída ochrany: F
• Stupeň krytí (IP): IP54
• Výkon motoru (P1): 4,3 kW
• Otáčky motoru: 1420 ot./min
• Množství hydraulického oleje: 10 l
• Hydraulický tlak: 245 bar
• Typ hydraulického oleje: HLP 46
• Zdvih válce: 960 mm
• Maximální štípací tlak: 14 t
• Délka polena: max. 1000 mm
• Počet rychlostí vpřed: 2
• Rychlost vpřed: 0,20 rychle / 0,038 pomalu m/s
• Rychlost návratu: 0,047 m/s
• max. O polena: 430 mm
• Hladina hluku LWA: 97 dB
• Délka: 765 mm
• Šířka: 500 mm
• Výška: 2 120 mm
Parametry
Max. délka polen 1000 mm
Max. štípací tlak 14 t
Průměr 430 mm
Zdroj napájení 400 V
Výkon 4,3 kW