GÜDE Štípač dřeva GHS 1000/14TEZ-A 2063
Sleva 28%
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 19.05. - 20.05. doma!
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 2063
Popis
Výkonný elektromotor o výkonu 4,3 kW napájí jedno ze dvou vysoce účinných hydraulických čerpadel a přesně odstupňovaný regulační ventil, který umožňuje obsluze volit mezi dvěma úrovněmi rychlosti posuvu.
Tříbodový závěs a kloubová převodovka umožňují mobilní použití traktoru v lese nebo na poli.
Podpěrný výložník zajišťuje bezpečnou oporu při zvedání.
Dlouhý štípací nůž je vyroben z částečně kalené speciální oceli pro dlouhou životnost.
Tříbodové zavěšení a přepravní oje umožňují snadnou přepravu a manévrování.
• Napájecí napětí: 400 V
• Frekvence: 50 Hz
• Provozní režim: S6/40%
• Třída ochrany: F
• Způsob ochrany: IP54
• Příkon motoru (P1): 4300 W
• Otáčky motoru: 1420 ot./min.
• Otáčky vývodového hřídele: 540 ot./min.
• Výkon traktoru: 18 kW / 25 PS
• Hydraulický tlak: 250 bar
• Typ hydraulického oleje: HLP46
• Množství hydraulického oleje: 10 l
• Maximální štípací tlak: 14 t
• Délka štěpkovaného materiálu: 1000 mm
• Maximální průměr štěpkovaného materiálu: 430 mm
• Počet rychlostí vpřed: 2
• Rychlost pojezdu vpřed: 0,20 / 0,038 m/s
• Rychlost couvání: 0,047 m/s
• Rychlost vývodového hřídele při pohybu vpřed: 0,30 / 0,057 m/s
• Rychlost zpětného chodu vývodového hřídele: 0,07 m/s
• Zdvih válce: 960 mm
• Hladina akustického výkonu LwA: 97 dB
• Tříbodové upínání: kat. I
• Základní deska (ŠxH): 420 x 535 mm
• Rozměry (DxŠxV): 1150 x 1230 x 2500 mm
• Čistá hmotnost/brutto: 232 kg/248 kg
Parametry
Max. štípací tlak 14 t
Max. délka polen 430 mm
Zdroj napájení 400 V
Výkon 4,3 kW