Kermi B20-R koupelnový radiátor 1789 x 490 mm, zaoblený, bílá LR0101800502XXK
Kermi B20-R koupelnový radiátor 1789 x 490 mm, zaoblený, bílá LR0101800502XXK Kermi B20-R koupelnový radiátor 1789 x 490 mm, zaoblený, bílá LR0101800502XXK
Sleva 41%
Kermi B20-R koupelnové otopné těleso 1789 x 490 mm, zaoblené, bílá LR0101800502XXK Koupelnové otopné těleso elegantního tvaru pro vysoký požadavek na design za příznivou cenu. S vertikálními t... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Záruka: 5 let
Kód / Model: LR0101800502XXK
Popis
Kermi B20-R koupelnové otopné těleso 1789 x 490 mm, zaoblené, bílá LR0101800502XXK
Koupelnové otopné těleso elegantního tvaru pro vysoký požadavek na design za příznivou cenu. S vertikálními trubkami v profilu D (40 x 30 mm) a lehce zaoblenými příčnými trubkami (průměr 20 mm)
Odvzdušnění: G 1/2“ nahoře, vlevo
Provozní tlak: max. 10 bar
Rozměry:
Stavební výška (BH): 1789 mm
Stavební délka (BL): 490 mm
Stavební hloubka (BT): 50 mm
Rozteč připojení (NA): 450 mm
Vzdálenost upevnění ke spodní hraně připojovacího závitu (H): 1698 mm
Spodní blok trubek (H1): 476 mm
Blok trubek (H2): 324 mm
Blok trubek (H3): 248 mm
Blok trubek (H4): 324 mm
Vzdálenost upevňovacích otvorů (L): 290 mm
Obsah vody: 7,70 l
E: odvzdušnění
Exponent otopného tělesa: 1,2396 n
Tepelný výkon:
E-sada: 800 W
75/65-20°C: 807 W
70/55-20°C: 654 W
55/45-20°C: 425 W
70/55-24°C: 577 W
55/45-24°C: 355 W
Barva bílá
Výška 1777 mm
Šířka 490 mm