Kermi B20-R M koupelnový radiátor 1502 x 540 mm, zaoblený, bílá LR01M1500552XXK
Kermi B20-R M koupelnový radiátor 1502 x 540 mm, zaoblený, bílá LR01M1500552XXK Kermi B20-R M koupelnový radiátor 1502 x 540 mm, zaoblený, bílá LR01M1500552XXK
Sleva 38%
Kermi B20-R M koupelnové otopné těleso 1502 x 540 mm, zaoblené, bílá LR01M1500552XXK Koupelnové otopné těleso elegantního tvaru pro vysoký požadavek na design za příznivou cenu. S vertikálními... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: LR01M1500552XXK
Popis
Kermi B20-R M koupelnové otopné těleso 1502 x 540 mm, zaoblené, bílá LR01M1500552XXK
Koupelnové otopné těleso elegantního tvaru pro vysoký požadavek na design za příznivou cenu. S vertikálními trubkami v profilu D (40 x 30 mm) a lehce zaoblenými příčnými trubkami (průměr 20 mm)
Dodáváno kompletně k montáži včetně upevňovací sady a odvzdušňovacího ventilu.
Výhody výrobku:
- Kompaktní otopné těleso pro teplovodní vytápění
- Středové spodní připojení 50 mm nebo spodní stranové připojení, rozteč připojení
podle stavební délky
- Možnost provozu přídavného elektrického vytápění, při připojení přes středové připojení
- Zinková úprava
Obsah dodávky:
připojení, rozteč připojení dle stavební délky, přívod možný vlevo nebo vpravo.
Vhodné pro jednotrubkový systém.
Odvzdušnění: G 1/2“ nahoře, vlevo
Provozní tlak: max. 10 bar
Zkušební tlak: 13 bar
Provozní podmínky: Teplá voda do 110 °C
Rozměry:
Stavební výška (BH): 1502 mm
Stavební délka (BL): 540 mm
Stavební hloubka (BT): 55 mm
Přesah středového připojení (B): 28 mm
Rozteč připojení (NA1): 500 mm
Rozteč připojení (NA2): 50 mm
Vzdálenost upevnění ke spodní hraně připojovacího závitu (H): 1432 mm
Spodní blok trubek (H1): 476 mm
Blok trubek (H2): 324 mm
Blok trubek (H3): 248 mm
Blok trubek (H4): 134 mm
Vzdálenost upevňovacích otvorů (L): 340 mm
Obsah vody: 6,90 l
Exponent otopného tělesa: 1,2395 n
Tepelný výkon:
E-sada: 800 W
75/65-20°C: 735 W
70/55-20°C: 596 W
55/45-20°C: 387 W
70/55-24°C: 525 W
55/45-24°C: 323 W
Provedení: zaoblené
Barevné provedení: bílá RAL 9016
Vzdálenost spodní hrany otopného tělesa k podlaze min. 150 mm.
Tato vzdálenost by se podle optických hledisek měla přizpůsobit poměrům v místnosti.
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Typ připojení středové
Profil prohlá trubka
Barva bílá
Výška 1511 mm
Šířka 540 mm