Kermi deskový radiátor Verteo Profil 22 1800 / 500 FSN221800501X3K
Sleva 10%
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN221800501X3K
Váha: 45,90 kg
VÝŠKA RADIÁTORŮ
DÉLKA RADIÁTORŮ
TYP (hloubka)
Popis
Dvoudeskové se dvěmi přestupními plochami.
Teplo ve štíhlém, moderním, vertikálním designu..
- S jedinečnou technikou X2.
- Zcela hladká přední deska nebo profilovaná optika.
- Součástí dodávky jsou bočnice.
- Univerzální výběr připojení ze šesti připojovacích otvorů.
- Verze s Kermi ventilovým blokem.
- Speciální balení, které lze ponechat po dobu montáže.
Technické parametry:
Výška H = 1800 mm
Teplotní spád: 75/65/20 °C
Hloubka B = 100 mm
Délka: 500 mm
Tepelný výkon Q: 1916 W
Vodní objem: 8,11
Teplotní exponent: 1,3341
Hmotnost tělesa: 49,63 kg
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Typ připojení spodní, středové
Barva bílá
Výška 1800 mm
Šířka 500 mm