Kermi konzole stěnová dlouhá sada, výška 900 mm, bílá ZB02590007
Sleva 2%
• Pro univerzální použití ( montované domy, dřevěné a betonové stěny atd. ) • Pozinkovaný ocelový plech, zahnutý • Díky rozdílnédélce stran jsou možné dvě různé vzdálenosti od zdi (30 mm, 50 mm... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: ZB02590007
Váha: 1,40 kg
Popis
• Pro univerzální použití ( montované domy, dřevěné a betonové stěny atd. )
• Pozinkovaný ocelový plech, zahnutý
• Díky rozdílnédélce stran jsou možné dvě různé vzdálenosti od zdi (30 mm, 50 mm)
• Výškově nastavitelná
Sadu tvoří:
• 2 stěnové konzoly
• 2 pojistky proti vytažení pro stěnovou konzolu
• 3 úchyty tlumiče hluku
ILUSTRAČNÍ FOTO
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Výška 900 mm