Kermi Therm X2 LINE-K kompaktní deskový radiátor 22 559 x 1005 PLK220551001N1K
Sleva 36%
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Záruka: 5 let
Kód / Model: PLK220551001N1K
Technické paramety
• Rozteč připojení = Stavební výška - 59 mm
• Připojení: 4 × vnitřní závit G 1/2"
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C,
• max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
DÉLKA RADIÁTORŮ 1005
VÝŠKA RADIÁTORŮ 559
TYP (hloubka) 22 (100 mm)
Připojení radiátoru Boční
Barva radiátoru Bílá
Výkon 1460 W