Kermi sada rychlomontážních konzolí pro typ 10, výška 600 mm ZB02660010
Sleva 20%
Kermi sada rychlomontážních konzolí pro typ 10, výška 600 mm ZB02660010 Pro univerzální použití. Vzdálenost od stěny = 60 mm. Stavební výška 500 mm. Sadu tvoří: 2 lakované konzoly s protihlu... Zobrazit celý popis »
Záruka: 5 let
Kód / Model: ZB02660010
Váha: 1,50 kg
Popis
Pro univerzální použití. Vzdálenost od stěny = 60 mm. Stavební výška 500 mm.
Parametry
Výška 600 mm