Kermi Therm Profil-Kompakt deskový radiátor 22 200 / 1000 FK0220201001NXK
Sleva 36%
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: FK0220201001NXK
Popis
Kompaktní deskové radiátory therm-x2® Profil-K
Kompaktní deskové radiátory
  • s bočním připojením
  • rozmanitý výběr možností připojení
Technické parametry:
• Rozteč připojení = stavební výška - 54 mm
• Připojení: 4 × vnitřní závit G 1/2"
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C, max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
Obsah dodávky
Typ 10: montážní sada s přibalenou odvzdušňovací zátkou a zašroubovanou záslepkou.
Typ 12–33: navíc s oddělovací zátkou therm-x2.
Stavební výška 200: bez úchytů a montážního příslušenství, bez technologie x2.
Upevnění
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
DÉLKA RADIÁTORŮ 1000
VÝŠKA RADIÁTORŮ 200
TYP (hloubka) 22 (100 mm)
Připojení radiátoru Boční
Barva radiátoru Bílá
Výkon 678 W