Kermi Therm X2 Plan-Hygiene-V deskový radiátor 20 500 / 2000 PTV200502001L1K
Sleva 36%
Záruka: 5 let
Kód / Model: PTV200502001L1K
Popis
Kermi deskový radiátor Plan - V HYGIENE 20 500 / 2000 PTV200502001L1K
Therm X2 Plan-Hygiene-V 20
- deskové otopné těleso s hladkou čelní plochou, vestavěným ventilem a spodním připojením
- otopné těleso dvoudeskové, bez rozšířené přestupní plochy
Deskové otopné těleso s hladkou čelní plochou, s přednostně vytápěnou čelní deskou - systém Therm X2, vestavěnou ventilovou vložkou a spodním připojením. Těleso nemá vnitřní rozšířené konvekční plochy, aby bylo snadno čistitelné, odpovídá hygienickým požadavkům pro vybavení nemocnic, je odolné proti běžným dezinfekčním prostředkům. Standardně je dodáváno pravé spodní připojení, na objednávku lze dodat také levé. Těleso je vyrobeno z ocelového plechu tl. 1,25 mm. Na zadní straně jsou přivařeny upevňovací lamely - 4 ks pro délky do 1600 mm (včetně), 6 ks pro délku 1800 mm a větší. Ventilová vložka V3K je z výroby přednastavena podle jmenovitého výkonu.
Součástí dodávky tělesa je upevňovací sada (závrtné konzole + příslušenství).
Technické parametry:
Materiál:ocelový plech St 12.03, tl. 1,25 mm
Vestavěný ventil:ventilová vložka V3K
Hlavice ventilu:standardní M30x1.5
Nejvyšší přípustný provozní přetlak:1.0 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota:110 °C
Připojovací závit:2 x G3/4'' vnější
Způsob připojení:spodní levé
Součinitel odporu:?T=2,500 (DN 15)
Teplotní exponent n = 1,2898
Teplotní spád: 75/65/20 °C
Hmotnost tělesa = 25,330 kg/m
Vodní objem = 5,400 l/m
Přestupní plocha = 2,350 m2/m
Hloubka B = 102 mm
Připojovací rozteč h = 50 mm
Výška: 505 mm
Délka: 2005 mm
Tepelný výkon Q: 1616 W
Vodní objem: 10,8 l
Parametry
TYP (hloubka) 20 (102mm)