Kermi Therm X2 Plan-Hygiene-V deskový radiátor 30 500 / 3000 PTV300503001R1K
Sleva 36%
Záruka: 5 let
Kód / Model: PTV300503001R1K
Popis
Kermi deskový radiátor Plan - V HYGIENE 30 500 / 3000 PTV300503001R1K
Therm X2 Plan-Hygiene-V 30
- deskové otopné těleso s hladkou čelní plochou, vestavěným ventilem a spodním připojením
- otopné těleso třídeskové, bez rozšířené přestupní plochy
Deskové otopné těleso s hladkou čelní plochou, s přednostně vytápěnou čelní deskou - systém Therm X2, vestavěnou ventilovou vložkou a spodním připojením. Těleso nemá vnitřní rozšířené konvekční plochy, aby bylo snadno čistitelné, odpovídá hygienickým požadavkům pro vybavení nemocnic, je odolné proti běžným dezinfekčním prostředkům. Standardně je dodáváno pravé spodní připojení, na objednávku lze dodat také levé. Těleso je vyrobeno z ocelového plechu tl. 1,25 mm. Na zadní straně jsou přivařeny upevňovací lamely - 4 ks pro délky do 1600 mm (včetně), 6 ks pro délku 1800 mm a větší. Ventilová vložka V3K je z výroby přednastavena podle jmenovitého výkonu.
Součástí dodávky tělesa je upevňovací sada (závrtné konzole + příslušenství).
Technické parametry:
Materiál:ocelový plech St 12.03, tl. 1,25 mm
Vestavěný ventil:ventilová vložka V3K
Hlavice ventilu:standardní M30x1.5
Nejvyšší přípustný provozní přetlak:1.0 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota:110 °C
Připojovací závit:2 x G3/4'' vnější
Způsob připojení:spodní pravé
Součinitel odporu:?T=2,500 (DN 15)
Teplotní exponent n = 1,2851
Teplotní spád: 75/65/20 °C
Hmotnost tělesa = 35,980 kg/m
Vodní objem = 8,100 l/m
Přestupní plocha = 3,510 m2/m
Hloubka B = 157 mm
Připojovací rozteč h = 50 mm
Výška: 505 mm
Délka: 3005 mm
Tepelný výkon Q: 3429 W
Vodní objem: 24,3 l
Parametry
TYP (hloubka) 30 (157 mm)