Kermi Therm X2 Plan-V deskový radiátor 22 400 / 1000 PTV220401001L1K
Sleva 36%
Záruka: 5 let
Kód / Model: PTV220401001L1K
Popis
Kermi deskový radiátor Plan - V 22 400 / 1000 PTV220401001L1K
Deskové otopné těleso s hladkou čelní plochou, s přednostně vytápěnou čelní deskou - systém Therm X2, vestavěnou ventilovou vložkou a spodním připojením. Standardně je dodáváno pravé spodní připojení, na objednávku lze dodat také levé. Těleso je vyrobeno z ocelového plechu tl. 1,25 mm. Typy 11-33 mají boční a horní zakrytování. Na zadní straně jsou přivařeny upevňovací lamely - 4 ks pro délky do 1600 mm (včetně), 6 ks pro délku 1800 mm a větší. Ventilová vložka V3K je z výroby přednastavena podle jmenovitého výkonu.
Součástí dodávky tělesa je upevňovací sada (závrtné konzole + příslušenství).
Technické parametry:
Materiál:ocelový plech St 12.03, tl. 1,25 mm
Vestavěný ventil:ventilová vložka V3K
Hlavice ventilu:standardní M30x1.5
Nejvyšší přípustný provozní přetlak:1.0 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota:110 °C
Připojovací závit:2 x G3/4'' vnější
Způsob připojení:spodní levé
Součinitel odporu:?T=2,500 (DN 15)
Teplotní exponent n = 1,3104
Teplotní spád: 75/65/20 °C
Hmotnost tělesa = 26,200 kg/m
Vodní objem = 4,500 l/m
Přestupní plocha = 4,820 m2/m
Hloubka B = 102 mm
Připojovací rozteč h = 50 mm
Výška: 405 mm
Délka: 1005 mm
Tepelný výkon Q: 1131 W
Vodní objem: 4,5 l
Parametry
TYP (hloubka) 22 (100 mm)