Kermi Therm X2 Profil-Hygiene-kompakt deskový radiátor 30 300 / 600 FH0300306
Sleva 36%
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: FH0300306
Popis
Therm X2 Profil-Hygiene-kompakt 30
• topné těleso třídeskové, bez rozšířené přestupní plochy
• deskové otopné těleso s bočním připojením
Na zadní straně jsou přivařeny upevňovací lamely
• 4 ks pro délky do 1600 mm (včetně)
• 6 ks pro délku 1800 mm a větší.
Součástí dodávky tělesa je upevňovací sada (závrtné konzoly příslušenství).
Technické parametry:
• Materiál: ocelový plech dle normy DIN EN 442
• Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 1.0 MPa
• Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 ° C
• Připojovací závit: 4 x G1 / 2 '' vnitřní
• Způsob připojení: boční pravé / levé
• Součinitel odporu: T = 2,500 (DN 15)
• Teplotní exponent: n = 1,1266
• Teplotní spád: 75/65/20 ° C
• Hloubka B = 155 mm
• Připojovací rozteč h = H-54 mm
• Výška: 300 mm
• Délka: 600 mm
• Tepelný výkon Q: 494 W
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
TYP (hloubka) 30 (157 mm)