Kermi Therm X2 Profil-V deskový radiátor 22 300 / 1000 FTV220301001L1K
Sleva 36%
včetně DPH
SKLADEM 4  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: FTV220301001L1K
Popis
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Ventilové deskové radiátory s integrovanou ventilovou vložkou
  • integrovaná ventilová vložka s hodnotami kv přednastavenými z výroby
Připojení
• 2 × vnější závit G 3/4" pro svěrné šroubení dole vlevo
• u jednotrubkového provedení: použijte šroubení s bypassem
• 3 × vnitřní závit G 1/2", boční
• Všechna připojení jsou z výroby těsně uzavřena.
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C
• max. provozní teplota 90 °C u provedení Vplus
• max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
Obsah dodávky
Typ 10: s přednastaveným ventilem a zašroubovanou zaslepovací a odvzdušňovací zátkou.
Stavební výška 200: bez úchytů a montážního příslušenství, bez technologie x2.
Upevnění
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
TYP (hloubka) 22 (100 mm)