Grundfos UNILIFT AP.12.40.04.A1 ponorné kalové čerpadlo 96011018
Sleva 52%
včetně DPH
SKLADEM 7  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 96011018
Váha: 11,80 kg
Dopravní výška
Popis
Vlastnosti a výhody
  • Automatický provoz díky integrovanému plováku
  • Nerezové provedení pro dlouhou životnost
  • Polootevřené oběžné kolo s průchodností do 12 mm
  • Dvojitá mechanická ucpávka s olejovou komorou
  • Vestavěná tepelná ochrana motoru
  • Trvalé chlazení motoru čerpanou kapalinou
  • Připraveno k okamžitému použití
Použití
  • Odvodňování sklepů, šachet a jímek
  • Čerpání dešťové a povrchové vody
  • Odčerpávání spodní vody
  • Nouzové odvodnění při zaplavení
Technické parametry
• Maximální výtlak11 m
• Maximální průtok283 l/min
• Jmenovitý výkon motoru0,7 kW
• Napájecí napětí1 × 230 V
• KrytíIP68
• Maximální velikost nečistot12 mm
• Maximální hloubka ponoru10 m
• Teplota média0 až 55 °C
Elektrické údaje
• Typ motoruPSC, jednofázový
• Jmenovitý proud3 A
• Otáčky2770 ot./min
• Kondenzátor12 µF / 400 V
• Třída izolaceF
• Délka kabelu10 m
• ZástrčkaSCHUKO
Materiály
• Těleso čerpadlaNerezová ocel 1.4301 (AISI 304)
• Oběžné koloNerezová ocel 1.4301 (AISI 304)
Obsah balení
  • Ponorné kalové čerpadlo Grundfos UNILIFT AP.12.40.04.A1
  • Plovákový spínač
  • Přívodní kabel 10 m s vidlicí
  • Integrovaná rukojeť
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. hloubka ponoru 7 m
Plovák S plovákem
Přípojka výtlaku 1 1/2"
Síťová přípojka 1~230 V, 50 Hz
Délka kabelu 10 m
Dopravní výška 10 m
Max. průtok 18 m3/h
Příkon 700 W