HOLZMANN 4-osá sada pro CTF45P CTF45P4X
Sleva 15%
HOLZMANN CTF45P4X – 4-osá sada pro CNC stolní frézky CTF45P_230V HOLZMANN CTF45P4X je 4-osá sada navržená pro zpracování rotačně symetrických součástí na CNC stolních frézkách CTF45P_230V. ... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: HOLZMANN
Záruka: 2 roky
Kód / Model: CTF45P4X
Váha: 2,30 kg
Popis
HOLZMANN CTF45P4X – 4-osá sada pro CNC stolní frézky CTF45P_230V
HOLZMANN CTF45P4X je 4-osá sada navržená pro zpracování rotačně symetrických součástí na CNC stolních frézkách CTF45P_230V. Díky přímému ovládání a jednoduchému připojení přes rozhraní frézky umožňuje přesné a efektivní obrábění kruhových a rotačních dílů pro modelářství, prototypování i profesionální dílny.
Hlavní vlastnosti
  • 4-osá sada pro rotačně symetrické součásti
  • Přímé ovládání a připojení přes rozhraní CTF45P_230V
  • Krokový úhel 1,8° ± 0,09° pro vysokou přesnost
  • Minimální průměr upínacího válce: ⌀ 4 mm
  • Maximální průměr upínacího válce: ⌀ 60 mm
  • Výška středu: 45 mm
  • Ideální pro modelářské práce, prototypování a přesné mechanické díly
Technické parametry
Krokový úhel1,8° ± 0,09°
Minimální upínací válec⌀ 4 mm
Maximální upínací válec⌀ 60 mm
Výška středu45 mm
HOLZMANN CTF45P4X rozšiřuje možnosti CNC stolní frézky CTF45P_230V a umožňuje profesionální a precizní zpracování rotačně symetrických dílů, což z ní činí ideální doplněk pro hobby i profesionální dílny.