HOLZMANN Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W
HOLZMANN Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W HOLZMANN Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W HOLZMANN Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W HOLZMANN Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W
Sleva 15%
HOLZMANN CTF45PLASER20W – Laserový modul pro CNC stolní frézky CTF45P_230V HOLZMANN CTF45PLASER20W je výkonný laserový modul o výkonu 20 W , který umožňuje snadnou přestavbu CNC stolní frézk... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 2  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: HOLZMANN
Záruka: 2 roky
Kód / Model: CTF45PLASER20W
Váha: 1,40 kg
Popis
HOLZMANN CTF45PLASER20W – Laserový modul pro CNC stolní frézky CTF45P_230V
HOLZMANN CTF45PLASER20W je výkonný laserový modul o výkonu 20 W, který umožňuje snadnou přestavbu CNC stolní frézky CTF45P_230V na laserovou gravírovací a řezací stanici. Díky kompaktní konstrukci a jednoduchému připojení je modul ideální pro kreativní projekty, gravírování, značení a řezání tenkých materiálů, jako je překližka, akryl nebo plast.
Hlavní vlastnosti
  • Laserový modul 20 W pro CNC stolní frézku CTF45P_230V
  • Přeměna standardní frézky na laserový gravírovací a řezací stroj
  • Vlnová délka laseru: 450 ± 5 nm pro přesné gravírování
  • Přesnost gravírování až 0,08 mm
  • Maximální hloubka řezu: 15 mm (překližka)
  • Jednoduché připojení a instalace
  • Ideální pro hobby i profesionální dílny
  • Možnost gravírování, značení a řezání plastů, dřeva a kompozitů
Technické parametry
Napětí100 – 240 V / 50–60 Hz
Výkon laseru20 W
Vlnová délka450 ± 5 nm
Přesnost gravírování0,08 mm
HOLZMANN CTF45PLASER20W nabízí flexibilní rozšíření vaší CNC frézky CTF45P_230V. Díky možnosti přesného gravírování a řezání se hodí pro kreativní projekty, výrobu modelů, personalizované předměty nebo prototypování.