Kermi B20-R koupelnový radiátor 1789 x 440 mm, zaoblený, bílá LR0101800452XXK
Kermi B20-R koupelnový radiátor 1789 x 440 mm, zaoblený, bílá LR0101800452XXK Kermi B20-R koupelnový radiátor 1789 x 440 mm, zaoblený, bílá LR0101800452XXK
Sleva 41%
Kermi B20-R koupelnové otopné těleso 1789 x 440 mm, zaoblené, bílá LR0101800452XXK Koupelnové otopné těleso elegantního tvaru pro vysoký požadavek na design za příznivou cenu. S vertikálními t... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 2  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: LR0101800452XXK
Popis
Kermi B20-R koupelnové otopné těleso 1789 x 440 mm, zaoblené, bílá LR0101800452XXK
Koupelnové otopné těleso elegantního tvaru pro vysoký požadavek na design za příznivou cenu. S vertikálními trubkami v profilu D (40 x 30 mm) a lehce zaoblenými příčnými trubkami (průměr 20 mm)
Dodáváno kompletně k montáži včetně upevňovací sady a odvzdušňovacího ventilu.
Výhody výrobku:
- Kompaktní otopné těleso pro teplovodní vytápění
- Spodní připojení, rozteč připojení dle stavební délky
- Možnost provozu přídavného elektrického vytápění, topnou tyč nelze namontovat dodatečně
- Zinkové povlakování
Obsah dodávky:
Připojení: 2 x G 1/2“ vnitřní závit směrem dolů, rozteč připojení dle stavební délky,
přívod možný vlevo nebo vpravo. Vhodné pro jednotrubkový systém.
Odvzdušnění: G 1/2“ nahoře, vlevo
Provozní tlak: max. 10 bar
Zkušební tlak: 13 bar
Provozní podmínky: Teplá voda do 110 °C, Možnost přídavného elektrického vytápění
Rozměry:
Stavební výška (BH): 1789 mm
Stavební délka (BL): 440 mm
Stavební hloubka (BT): 47 mm
Rozteč připojení (NA): 400 mm
Vzdálenost upevnění ke spodní hraně připojovacího závitu (H): 1698 mm
Spodní blok trubek (H1): 476 mm
Blok trubek (H2): 324 mm
Blok trubek (H3): 248 mm
Blok trubek (H4): 324 mm
Vzdálenost upevňovacích otvorů (L): 240 mm
Obsah vody: 7,20 l
E: odvzdušnění
Exponent otopného tělesa: 1,2398 n
Tepelný výkon:
E-sada: 800 W
75/65-20°C: 731 W
70/55-20°C: 592 W
55/45-20°C: 385 W
70/55-24°C: 523 W
55/45-24°C: 321 W
Provedení: zaoblené
Barevné provedení: bílá RAL 9016
Vzdálenost spodní hrany otopného tělesa k podlaze min. 150 mm.
Tato vzdálenost by se podle optických hledisek měla přizpůsobit poměrům v místnosti.
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Typ připojení boční
Profil prohlá trubka
Barva bílá
Výška 1777 mm
Šířka 440 mm