Kermi deskový radiátor Verteo Profil 20 1600 / 300 FSN201600301X3K
Sleva 10%
• Teplotní spád: 75/65/20 °C • Hloubka B = 64 mm • Délka: 300 mm • Výška: 1600 mm • Tepelný výkon: 581 W • Teplotní exponent: 1,3035 • Hmotnost: 20,782 kg Pokrokové vytápění v moderním d... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN201600301X3K
Váha: 20,80 kg
TYP (hloubka)
20 (102mm)
VÝŠKA RADIÁTORŮ
DÉLKA RADIÁTORŮ
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 64 mm
• Délka: 300 mm
• Výška: 1600 mm
• Tepelný výkon: 581 W
• Teplotní exponent: 1,3035
• Hmotnost: 20,782 kg
Dodáváme kompletně včetně uchycení.
• Teplo ve štíhlém, moderním, vertikálním designu..
• S jedinečnou technikou X2.
• Zcela hladká přední deska nebo profilovaná optika.
• Součástí dodávky jsou bočnice.
• Univerzální výběr připojení ze šesti připojovacích otvorů.
• Verze s Kermi ventilovým blokem.
• Speciální balení, které lze ponechat po dobu montáže.
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
TYP (hloubka) 20 (102mm)