Kermi deskový radiátor Verteo Profil 20 1800 / 700 FSN201800701X3K
Sleva 10%
• Teplotní spád: 75/65/20 °C • Hloubka B = 64 mm • Délka: 700 mm • Výška: 1800 mm • Tepelný výkon: 1894 W • Teplotní exponent: 1,3164 Pokrokové vytápění v moderním designu. Řešení pro úsp... Zobrazit celý popis »
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN201800701X3K
Váha: 46,80 kg
TYP (hloubka)
20 (102mm)
Popis
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 64 mm
• Délka: 700 mm
• Výška: 1800 mm
• Tepelný výkon: 1894 W
• Teplotní exponent: 1,3164
Parametry
TYP (hloubka) 20 (102mm)