Kermi deskový radiátor Verteo Profil 20 2400 / 500 FSN202400501X3K
Sleva 10%
• Teplotní spád: 75/65/20 °C • Hloubka B = 64 mm • Délka: 500 mm • Výška: 2400 mm • Tepelný výkon: 1665 W • Teplotní exponent: 1,3230 Pokrokové vytápění v moderním designu. Řešení pro úsp... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN202400501X3K
Váha: 45,80 kg
TYP (hloubka)
20 (102mm)
VÝŠKA RADIÁTORŮ
DÉLKA RADIÁTORŮ
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 64 mm
• Délka: 500 mm
• Výška: 2400 mm
• Tepelný výkon: 1665 W
• Teplotní exponent: 1,3230
Dodáváme kompletně včetně uchycení.
• Teplo ve štíhlém, moderním, vertikálním designu..
• S jedinečnou technikou X2.
• Zcela hladká přední deska nebo profilovaná optika.
• Součástí dodávky jsou bočnice.
• Univerzální výběr připojení ze šesti připojovacích otvorů.
• Verze s Kermi ventilovým blokem.
• Speciální balení, které lze ponechat po dobu montáže.
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
TYP (hloubka) 20 (102mm)