Kermi Therm X2 LINE-K kompaktní deskový radiátor 22 205 x 1005 PLK220201001NXK
Sleva 36%
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: PLK220201001NXK
Popis
Kompaktní deskové radiátory therm-x2® Line-K
Kompaktní deskové radiátory
  • s bočním připojením
  • rozmanitý výběr možností připojení
Technické paramety
• Rozteč připojení = Stavební výška - 59 mm
• Připojení: 4 × vnitřní závit G 1/2"
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C,
• max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
Obsah dodávky
Typ 10: montážní sada s přibalenou odvzdušňovací zátkou a zašroubovanou záslepkou.
Typ 12–33: navíc s oddělovací zátkou therm-x2.
Stavební výška 205: bez úchytů a montážního příslušenství, bez technologie x2.
Upevnění
• 4 úchyty na zadní straně radiátoru (od stavební délky 1805, 6 ks)
• montážní sada se dodává sériově (kromě stavební výšky 205).
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
DÉLKA RADIÁTORŮ 1005
VÝŠKA RADIÁTORŮ 205
TYP (hloubka) 22 (100 mm)
Připojení radiátoru Boční
Barva radiátoru Bílá
Výkon 656 W