Kermi Therm X2 LINE-K kompaktní deskový radiátor 22 959 x 1005 PLK220951001N1K
Sleva 36%
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Záruka: 5 let
Kód / Model: PLK220951001N1K
Technické paramety
• Rozteč připojení = Stavební výška - 59 mm
• Připojení: 4 × vnitřní závit G 1/2"
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C,
• max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
DÉLKA RADIÁTORŮ 1005
VÝŠKA RADIÁTORŮ 959
TYP (hloubka) 22 (100 mm)