Grundfos UNILIFT AP.12.50.11.A1 ponorné kalové čerpadlo 96010981
Sleva 54%
Grundfos UNILIFT AP 12.50.11.A1 – ponorné kalové čerpadlo 1×230 V 96010981 Grundfos UNILIFT AP 12.50.11.A1 je vysoce kvalitní ponorné kalové čerpadlo určené pro odvodňování a čerpání znečišt... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 7  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 96010981
Váha: 15,00 kg
Dopravní výška
Popis
Grundfos UNILIFT AP 12.50.11.A1 – ponorné kalové čerpadlo 1×230 V 96010981
Vhodné použití
  • Odvodňování sklepů, šachet a jímek
  • Čerpání dešťové, povrchové a spodní vody
  • Odvodnění stavebních výkopů
  • Nouzové odčerpávání zaplavených prostor
Hlavní vlastnosti a výhody
  • Ponorné jednostupňové čerpadlo v nerezovém provedení
  • Polootevřené oběžné kolo s průchodností pevných částic až 12 mm
  • Integrovaný plovákový spínač pro automatický start a stop
  • Dvojitá mechanická ucpávka s olejovou komorou
  • Účinné chlazení motoru čerpanou kapalinou
  • Kuličková ložiska s trvalou tukovou náplní
  • Tepelná ochrana motoru a ochrana proti běhu nasucho
  • Dodáváno s rukojetí a 10m přívodním kabelem se zástrčkou SCHUKO
Technické parametry
• Maximální výtlak16 m
• Maximální průtok533 l/min
• Maximální velikost nečistot12 mm
• Maximální hloubka ponoru10 m
• Teplota čerpaného média0 – 55 °C
• KrytíIP68
• Připojení výtlakuRp 2"
• Délka kabelu10 m
Materiálové provedení
  • Těleso čerpadla: korozivzdorná ocel 1.4301 (DIN / AISI 304)
  • Oběžné kolo: korozivzdorná ocel 1.4301 (DIN / AISI 304)
Instalace a provoz
  • Vertikální ponorná instalace
  • Maximální instalační hloubka: 10 m
  • Automatický provoz pomocí plovákového spínače
  • Vhodné pro mobilní i pevné instalace
Elektrické údaje
  • Napájení: 1 × 230 V / 50 Hz
  • Jmenovitý výkon motoru (P1): 1,7 kW
  • Jmenovitý proud: 8,5 A
  • Otáčky: 2760 ot./min
  • Účiník cos ?: 0,92
  • Velikost kondenzátoru: 16 µF / 400 V
  • Třída izolace: F
Další informace
  • Typ oběžného kola: polootevřené
  • Toleranční pásmo křivky: ISO 9906 Annex A
  • Záruka: 24 měsíců
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. hloubka ponoru 10 m
Plovák S plovákem
Přípojka výtlaku 2"
Síťová přípojka 1~230 V, 50 Hz
Délka kabelu 10 m
Dopravní výška 16 m
Max. průtok 33 m3/h
Příkon 1700 W