Kermi B20-S koupelnový radiátor 1789 x 590 mm, rovný, bílá LS0101800602XXK
Kermi B20-S koupelnový radiátor 1789 x 590 mm, rovný, bílá LS0101800602XXK Kermi B20-S koupelnový radiátor 1789 x 590 mm, rovný, bílá LS0101800602XXK
Sleva 40%
Otopné těleso pro moderní vytápění koupelny. Je konstruováno vertikálními trubkami v profilu D (40x30 mm) a rovnými příčnými trubkami ( průměr 20 mm). Výhody výrobku: • Kompaktní otopné těles... Zobrazit celý popis »
Záruka: 5 let
Kód / Model: LS0101800602XXK
Popis
Otopné těleso pro moderní vytápění koupelny. Je konstruováno vertikálními trubkami v profilu D (40x30 mm) a rovnými příčnými trubkami ( průměr 20 mm).
• Přívod možný: vlevo nebo vpravo.
• Stavební výška (BH): 1789 mm
• Stavební délka (BL): 590 mm
•Stavební hloubka (BT): 32 mm
• Rozteč připojení (NA): 550 mm
• Exponent otopného tělesa: 1,2418 n
• Odvzdušnění: G 1/2“ nahoře, vlevo
• Vhodné pro jednotrubkový systém.
• Provozní tlak: max. 10 bar
• Barevné provedení: bílá RAL 9016
• Obsah vody: 14,8 l
• Hmotnost. 8,4 kg
Tepelný výkon:
• E-sada: 800 W
• 75/65-20°C: 945 W
• 70/55-20°C: 765 W
• 55/45-20°C: 497 W
• 70/55-24°C: 675 W
• 55/45-24°C: 415 W
Barva bílá
Výška 1789 mm
Šířka 590 mm