Kermi deskový radiátor Verteo Profil 20 1600 / 500 FSN201600501X3K
Sleva 10%
• Teplotní spád: 75/65/20 °C • Hloubka B = 64 mm • Délka: 500 mm • Výška: 1600 mm • Tepelný výkon: 1188 W • Vodní objem: 7,68 l • Teplotní exponent: 1,3035 • Hmotnost: 32,98 kg Pokrokov... Zobrazit celý popis »
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN201600501X3K
Váha: 31,40 kg
TYP (hloubka)
20 (102mm)
Popis
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 64 mm
• Délka: 500 mm
• Výška: 1600 mm
• Tepelný výkon: 1188 W
• Vodní objem: 7,68 l
• Teplotní exponent: 1,3035
• Hmotnost: 32,98 kg
Parametry
TYP (hloubka) 20 (102mm)