Kermi deskový radiátor Verteo Profil 20 2000 / 600 FSN202000601X3K
Sleva 10%
• Teplotní spád: 75/65/20 °C • Hloubka B = 64 mm • Délka: 600 mm • Výška: 2000 mm • Tepelný výkon: 1742 W • Teplotní exponent: 1,3198 Pokrokové vytápění v moderním designu. Řešení pro úsp... Zobrazit celý popis »
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN202000601X3K
Váha: 45,20 kg
TYP (hloubka)
20 (102mm)
Popis
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 64 mm
• Délka: 600 mm
• Výška: 2000 mm
• Tepelný výkon: 1742 W
• Teplotní exponent: 1,3198
Parametry
TYP (hloubka) 20 (102mm)