Kermi deskový radiátor Verteo Profil 20 2200 / 700 FSN202200701X3K
Sleva 10%
• Teplotní spád: 75/65/20 °C • Hloubka B = 64 mm • Délka: 700 mm • Výška: 2200 mm • Tepelný výkon: 2199W • Teplotní exponent: 1,3211 Pokrokové vytápění v moderním designu. Řešení pro úspo... Zobrazit celý popis »
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN202200701X3K
Váha: 56,60 kg
TYP (hloubka)
20 (102mm)
Popis
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 64 mm
• Délka: 700 mm
• Výška: 2200 mm
• Tepelný výkon: 2199W
• Teplotní exponent: 1,3211
Parametry
TYP (hloubka) 20 (102mm)