Kermi Therm X2 LINE-V deskový radiátor 11 505 x 1105 PLV110501101L1K
Sleva 10%
Záruka: 5 let
Kód / Model: PLV110501101L1K
• bezproblémová montáž
• Těleso je vyrobeno z ocelového plechu tl. 1,25 mm. Typy 11-33 mají boční a horní zakrytování.
Na zadní straně jsou přivařeny upevňovací lamely:
• 4 ks pro délky do 1600 mm (včetně)
• 6 ks pro délku 1800 mm a větší.
Součástí dodávky tělesa je upevňovací sada (závrtné konzole příslušenství).
Technické parametry:
• Materiál: ocelový plech St 12.03, tl. 1,25 mm
• Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 1.0 MPa
• Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 °C
• Připojovací závit: 2 x G 3/4'' vnější
• Způsob připojení: spodní, vlevo
• Součinitel odporu: T=2,500 (DN 15)
• Teplotní exponent n = 1,2805
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 63 mm
• Připojovací rozteč h = H-50 mm
• Výška: 505 mm
• Délka: 1105 mm
• Tepelný výkon Q: 828 W
Parametry
DÉLKA RADIÁTORŮ 1105
VÝŠKA RADIÁTORŮ 505
TYP (hloubka) 11 (61 mm)