Kermi Therm X2 Profil-V deskový radiátor 22 500 / 1000 FTV220501001R1K
Sleva 36%
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Záruka: 5 let
Kód / Model: FTV220501001R1K
Připojení
• 2 × vnější závit G 3/4" pro svěrné šroubení dole vpravo
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C
• max. provozní teplota 90 °C u provedení Vplus
• max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
Parametry
TYP (hloubka) 22 (100 mm)