Kermi Therm X2 Profil-V deskový radiátor 22 600 / 1000 FTV220601001R1K
Sleva 36%
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Záruka: 5 let
Kód / Model: FTV220601001R1K
Připojení
• 2 × vnější závit G 3/4" pro svěrné šroubení dole vpravo
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C
• max. provozní teplota 90 °C u provedení Vplus
• max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
Parametry
TYP (hloubka) 22 (100 mm)