Kermi Verteo Profil deskový radiátor 10 1800 / 400 FSN101800401X3K
Sleva 10%
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN101800401X3K
Váha: 15,70 kg
TYP (hloubka)
10 (61 mm)
Popis
Technické parametry:
Výška: 1800 mm
Délka: 400 mm
tepelný výkon Q: 941 W
Vodní objem VT: 3,24 l
Teplotní spád: 90/70/20°C
Hloubka B = 61 mm
- U všech těles je testována těsnost
- Max. provozní tlak: 8,0 bar
- Zkušební tlak: 10,4 bar
Parametry
TYP (hloubka) 10 (61 mm)