HOLZMANN Upgrade set vřetene pro CTF45P CTF45P500W
HOLZMANN CTF45P500W – Sada vřetena pro CNC stolní frézky CTF45P_230V HOLZMANN CTF45P500W je sada vřetena, která umožňuje instalaci výkonnějšího 500W vřetena (namísto standardního 80 W) na C... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 2  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: HOLZMANN
Záruka: 2 roky
Kód / Model: CTF45P500W
Váha: 3,00 kg
Popis
HOLZMANN CTF45P500W – Sada vřetena pro CNC stolní frézky CTF45P_230V
HOLZMANN CTF45P500W je sada vřetena, která umožňuje instalaci výkonnějšího 500W vřetena (namísto standardního 80 W) na CNC stolní frézce CTF45P_230V. Díky vyššímu výkonu je ideální pro náročnější obrábění, například zpracování hliníku, plastů nebo kompozitních materiálů.
Hlavní vlastnosti
  • Výkonné 500 W vřeteno pro CNC stolní frézku CTF45P_230V
  • Snadná instalace a rychlá výměna vřetena
  • Volitelné příslušenství pro rozšíření možností frézky
  • Maximální otáčky až 12 000 ot/min pro přesné obrábění
  • Vhodné pro hobby dílny i profesionální použití
  • Ideální pro zpracování hliníku, plastů a kompozitních materiálů
Technické parametry
Jmenovitý výkon S1500 W
Napětí100 – 240 V / 50–60 Hz
Počet otáček0–12 000 ot/min
HOLZMANN CTF45P500W umožňuje přeměnit standardní CNC stolní frézku CTF45P_230V na výkonný stroj pro náročné materiály. Je to ideální volba pro profesionální dílny i hobby kutily, kteří potřebují vyšší výkon a flexibilitu při frézování hliníku a dalších materiálů.