Kermi Verteo Profil deskový radiátor 10 1600 / 500 FSN101600501X3K
Sleva 10%
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN101600501X3K
Váha: 16,90 kg
TYP (hloubka)
10 (61 mm)
Popis
Technické parametry:
Výška: 1600 mm
Délka: 500 mm
Teplotní spád: 90/70/20°C
tepelný výkon Q: 1058 W
Vodní objem VT: 3,84 l
Hloubka B = 61 mm
- U všech těles je testována těsnost
- Max. provozní tlak: 8,0 bar
- Zkušební tlak: 10,4 bar
Parametry
TYP (hloubka) 10 (61 mm)