Kermi Verteo Profil deskový radiátor 10 1800 / 500 FSN101800501X3K
Sleva 10%
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: FSN101800501X3K
Váha: 18,70 kg
VÝŠKA RADIÁTORŮ
DÉLKA RADIÁTORŮ
TYP (hloubka)
10 (61 mm)
Popis
- vertikální deskové otopné těleso
- jednodeskové
Teplo ve štíhlém, moderním, vertikálním designu..
S jedinečnou technikou X2.
Zcela hladká přední deska nebo profilovaná optika.
Součástí dodávky jsou bočnice.
Univerzální výběr připojení ze šesti připojovacích otvorů.
Verze s Kermi ventilovým blokem.
Speciální balení, které lze ponechat po dobu montáže.
Technické parametry:
Výška: 1800 mm
Délka: 500 mm
tepelný výkon Q: 1177 W
Vodní objem VT: 4,05 l
Teplotní spád: 90/70/20°C
Hloubka B = 61 mm
Rozsah dodávky:
- Včetně úchytů, dvouvrstvé lakování:
základní + prášková barva
- Boční kryty
Upevnění:
- Zavěšení pomocí 4 úchytů
- Jednoduchá a rychlá montáž pomocí stěnových konzol, které jsou součástí dodávky
- Možnost vyrovnání v horizontálním i vertikálním směru
Lakování:
- Dokonalé, vysoce kvalitní dvouvrstvé lakování, šetrné k životnímu prostředí, bez stékajících kapek
- Barva: bílá (RAL 9016)
- Barevné lakování dle poptávky, možno i barvy Kermi
Kvalita:
- Atest RAL
- U všech těles je testována těsnost
- Max. provozní tlak: 8,0 bar
- Zkušební tlak: 10,4 bar
- Max. provozní teplota: 110° C
- Certifikát podle DIN EN ISO 9001:2000
Záruka:
- Rozšířená záruka po dobu 5ti let
Balení:
- Speciální balení, baleno v kartonu a zavřeno do fólie
- Balení lze ponechat i po dobu montáže
Připojení:
- 4 x 1/2" vnitřní závit dole
- 2 x 1/2" vnitřní závit nahoře
- Připojení je možno jak ze shora, tak i ze spodu tělesa
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
TYP (hloubka) 10 (61 mm)